| Mocanu_Romeo_1998 a întrebat:

Salutare, stie careva de unde pot cumpara touchscreen pentru tableta Serioux S700TAB? Sau daca se poate schimba...
Multumesc!

1 răspuns:
| tomthecat a răspuns:

Ia legătura cu Departamentul Service al E-mag pentru că dânşii asigură inclusiv reparaţii postgaranţie.
Magazinul E-mag are în stoc tableta Serioux S700TAB deci cunosc produsul.

Echipa de tehnicieni care formează Departamentul Service preia produsele defecte şi menţine legătura cu reprezentanţele producătorilor pentru optimizarea timpilor de rezolvare a evenimentelor de service apărute în perioada de garanţie sau post-garanţie.

Coordonator: Adrian Antohi
Tel: 021 200.52.00 si 0722.25.00.00
Fax: 021 200.52.26
Email: service@emag.ro

http://info. emag.ro/despre-noi/33