| Damian_Roland_1996 a întrebat:

stie careva unde gasesc player-ul 2160p pentru tableta serioux s805. dau funda happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai pretentii exagerate de la tableta aia. Sa fim seriosi. Si 2. La ce iti trebuie 2160p?

| Damian_Roland_1996 explică (pentru sltlp):

Sa vad filme 3d, da am avut-o dar am sters-o din greseala, si nu stiu de unde sa o descarc

| sltlp a răspuns (pentru Damian_Roland_1996):

Nu stiu ce ai avut tu. Cum vrei tu sa vezi filme 3d pe o tableta? imi explici si mie? Si filme 4k? Pai abia flagship-uri gen s5, LG g3 si astea stiu 4k, adcia 2160p. Nu stiu ce 4k vrei tu de acolo(s4 spre exemplu nu poate 2160p)...