| MistikkGirl a întrebat:

Salutare stiti de ce nu imi merge deloc Opera.
Clic aici : http://yfrog.com/n1catsoznj
Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Apesi Ctrl-Shift-Esc sau click dreapta pe Taskbar(ala de jos de tot, lung/intins, dreptunghiular cu iconite, patrate pe el, cu ceas, cu diabetul(icoana antivirus), cu mai multe(messenger, difuzor) laughing )-->Task Manager.

Apesi pe Processes. Cauti "Opera. exe" ->Click dreapta-->End Task/End Process Tree.

Apoi pornesti din nou Opera.

7 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Of, of. Vezi dacă nu şti engleză? A "înghetat" Opera şi acolo scrie: terminate it via task manager. Intri în task manager -- processes şi închizi procesul. happy

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Are niste probleme tehnice. da-i click pe "reincarcare" cand iti apare dreptunghiul ala cu scris in engleza de pe http://yfrog.com/n1catsoznj si vezi ce mai trebuie facut. daca nu te pricepi cheama un/o prieten/prietena sa te ajute in aceasta problema. succes. funda?

| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Trebuie sa dai "reincarcare"

| MistikkGirl explică:

Pai dau reincercare, dar tot aceasta atentiune imi vine si nu stiu ce sa fac, cu citeva zile tot asa imi venea dar, eu am reinstalat opera, si 2 zile a fost cum a fost si iar din nou imi vine acest mesaj

| MistikkGirl explică:

O stiu putin laura, doar ca n-am inteles multe cuvinte din din acest mesaj si de aceea m-am adresat la voi.

| patty32 a răspuns:

Nici mie nu imi merge, nu ma intreba de ce straight face
Mai bine foloseste Mozilla laughing

| Paty3 a răspuns:

Mersi de intrebare. laughing M-ai salvat; x