| AlexRoKilla a întrebat:

Salutare!
Tocmai mi-am pus windows 7 ultimate ( din nou ) si am o problema ca sunetul.Nu se aude deloc iar jos cand dau pe iconita imi zice "Digital Audio (S/DIF)" ca si cum as avea sunet, pot sa ajustez volumul incet/tare...
Am mai patit chestia asta si nu mai stiu cum sa o rezolv.
Driverele de la placa de baza nu le pot instala pentru ca e veche. nu suporta windows7.
Primul meu post aici deci FUNDA!

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Poate ai o problema la mufa de la boxe sau de la pc laptop sau pc?

| AlexRoKilla explică (pentru AdrenalinTm):

Nu, deja am verificat...
Am instalat si niste programe precum SoundMax si Realtek dar tot nu merge.

| shannygelu a răspuns:

Muta pe analog nu pe digital sound

| shannygelu a răspuns:

Pune pe analog nu digital