| BlackWidow200 a întrebat:

Aș vrea să aflu dacă:eu am un abonament cu 50GB sau 100GB trafic de internet,oricum nu știu exact.Dar,dacă mi-aș cumpăra un alt router cu specificații mai,, puternice" aș putea să-mi folosesc acea cartelă cu abonamentul de la Vodafone în acel router nou cumpărat de exemplu de pe Emag?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Intrebare: daca tot vrei sa folosesti router, si ai atata trafic, de ce nu iei mai bine un abonament cu cablu?

| laurentiu80 a răspuns:

Desigur, daca routerul este decodat pe toate retelele mobile. De obicei cele care nu sunt vandute de o companie de telefonie, cum ar fi eMAG, sunt decodate.

| BlackWidow200 explică:

Sltlp Păi în primul rând stau la sat, bine un sat mai mare.Dar nu s-a găsit posibilitatea de a se trece peste calea ferată cu acel cablu