| uhegartfea234 a întrebat:

Salutare TPU aka toti pentru unu.

Azi sunt baiat de bani gata! deci am free dos la pc si nu stiu cum sa instalez corect si sigur! am deja usb bootabil si cum fac practic il introduc frumos si cwm vreau eu in calculator si pornesc dupa pc sau cwm? FUNDA VA ROG NU STERGETI INTREBAREA NU AM INJURAT. FUNDA SAU FUNDITA.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti baiat de banii gata du-te la un service, intro tara normala cu oamenii normali la cap fiecare om cand are o problema isi duce aparatul la un service sau un instalat acasa, de aia mult se trezesc ca au facut minuni, pe tigari, bautura nu facem economi dar pe ceva ce trebuie da asa suntem noi

| K0sti a răspuns:

Azi sunt baiat de bani gata! ce legatura are asta cu free dos?

Esti ciupit rau baietas!

| Nustiucinece a răspuns:

Salut, cred ca te plictisesti laughing