| caus3lov3ya a întrebat:

Am auzit de Instagram este un program pentru editat poze? si daca da cum il pot descarca sau este online pentru ca am cautat ceva dar primesc rezultate doar pentru android si eu vreau pentru pc. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BadWaffle a răspuns:

Este un soft doar pentru android. sa-ti modifici pozele rapid facute cu telefonul si sa le poti uploada... da share pe facebook happy

3 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

E pentru android si ios (iPad, iPhone)

| stelutza200 a răspuns:

Este o aplicatie pentru android o poti descarca de pe google play!