| EdyEdyson a întrebat:

Am capatat o palca video de la un om care nu are cd si nu stiu nimica despre ea. am bagat-o in calculator si misa aprins monitorul cand i-am dat drumul adica a citit-o gen. Si cum fac sa aflu de cat mg/gb e unde scrie. Si cum fac so instalez sa fie instalata. ajutati-ma va rog. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Giuliano24 a răspuns:

Salutare, daca folosesti windows 7, click dreapta pe desktop - screen resolution - advanced settings, iar acolo iti apare la adapter toate detalile despre placa, s-ar putea sa nu-ti apara nimic pentru ca nu este instalat driveru, iti recomand sa instalezi Ati Radeon universal ca driverwinking

| AlyNDriftKing a răspuns:

Aici ai programul cu care vezi modelul, memoria, frecventa etc.
http://www.techpowerup.com/gpuz/
Daca vrei ajutor cu instalarea acesteia id meu de mess e marius_hero28@yahoo.com.