Întrebare recomandată | GeorgeH91 a întrebat:

Salutare tpu.Am incercat sa pun un cooling pad la laptop si a facut flama usb-ul iar laptopul s-a inchis instant.Am crezut ca l-am ars dar am reusit sa-l deschid o data dar a doua oara s-a deschis si nu mai aparea nimic pe monitor.Intrebarea e s-a ars laptopul sau se mai poate face ceva? Astept un raspuns cat mai urgen.Dau

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Ars... du-te la un service.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Du-te la service si orice improvizatie facuta de tine costa

| Khronik a răspuns:

Salut!

S-ar putea să se fi ars, însă poate mai există o șansă de salvare, îți recomand cu tot dragul să mergi de urgență la un service, pentru a nu se crea mai mari daune.
S-ar putea să îl poți salva, cel mai bine mergi azi pentru că mâine sau poimâine, fiind weekend s-ar putea să nu găsești foarte multe service-uri deschise.

Baftă!