| FirstTime a întrebat:

Salutare TPU,
am nevoie de ajutorul vostru, in curand imi voi lua un Samsung Galaxy Ace. As vrea un site ceva ca sa pot downloada ceva aplicatii de exp : facebook, yahoo messenger, games etc. Sau acestea trebuie cumparate straight face.

Răspuns Câştigător
| kattallyynn a răspuns:

Nu iti trebuie nici un site de pe care sa daownloadezi pentru ca are telefonul android market si Samsung apps incorporate, cu aceste programe poti sa downloadezi gratis aplicati si jocuri pentru tel cu conditia sa fii conectat la internet (wireless sau net mobil)

2 răspunsuri:
| wPapy a răspuns:

Incearca www.mobile9.com
P.S.Tre sa-ti faci cont si este gratis

| FirstTime explică:

Multumesc mult, am incercat pe mobile9 si am gasit cateva app si ceva theme, acum astept telefonul si voi incerca si a -2a metoda. Multumesc happy