| costzy a întrebat:

Am o camera de supraveghere(DVR DB801B) cu inregistrare pe card micro sd.Problema este ca imi inregistreaza din 2 in 2 minute facandumi partiti, filmulete tot din 2 minute.Eu vreau sa imi inregistreze cap coada fara sa imi mai faca atatea partiti.Trebuie sa istalez niste drivere pentru camera (de unde sa le iau?). FUNDA

1 răspuns:
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Camera asa este ea gandita sa faca din 2 in 2 minute pentru ca in cazul unei defectiuni sa nu pierzi toata perioada de filmare ci doar ultimile 2 minute.

O zi buna.