| LittlePoppy a întrebat:

Buna.
Un sfat va rog pentru o camera de supraveghere care sa nu aiba legatura cu pc-ul. Sa inregistreze pe propriul card. Sa porneasca atunci cand sesizeaza miscare. Poate cer prea mult, dar de asa ceva ar fi nevoie.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Amis a răspuns:

Camera de supraveghere IP wireless Loosafe® LS C6, de exterior, night vision color, Full HD 1080p. Gasesti pe EMAG cate doresti. De asemenea, din cate am inteles, poti seta camera in asa fel incat sa inregistreze in momentul in care percepe miscare. Are mai multe caracteristici, uita-te.

| LittlePoppy explică (pentru Amis):

Eu stiu ca sunt multe. Dar nu ma pricep. De aia v-am intrebat pe voi.

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Un sfat corect:
intrebarea ta e gresita, ai dat funda raspunsului gresit
e un principiu de baza la orice idee de supraveghere: daca vin hotii si distrug sau fura inregistrarile atunci te-ai chinuit ABSOLUT DEGEABA cu supravegherea
asa ca ori partea de inregistrare e intr-un seif care nu poate fi furat (incastrat in beton or smth) ori (DE PREFERAT) se salveaza remote in afara locatiei si hotii nu pot sa il fure/stearga/distruge

| Alverto a răspuns:

Sigur, pentru telefon există astfel de camere. Și dacă vrei poți transmite la TV