| Loredana_Cristina_Negrea_1994 a întrebat:

Am o intrebare... Am o imprimanta Cannon si mi s-a terminat cartusul de cerneala si ma atentioneaza print-un bec si l-am dus sa il umplu iar dupa ce l-am umplut nu s-a mai stins becu, adica imi arata cum ca ar fi tot gol acartusul dar de fapt ii plin. Care stie cum sa o resetez ca sa nu mai fie becu aprins?

3 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Am patit si eu asa, nu trebuie sa incarci cartusul deoarece nu este reincarcabil trebuie sa cumperi altul

| Loredana_Cristina_Negrea_1994 explică (pentru agent003):

Da dar merge cartusul nu am nici o problema cu el doar ca ramane mereu becu aprins de la cartus si zice ca ar fi gol dar printeaza happy

| agent003 a răspuns (pentru Loredana_Cristina_Negrea_1994):

Si chiar asa de tare te deranjeaza becul cela