| SorinELoo7 a întrebat:

Am o intrebare legata de internetul pe mobil: care cartela este mai buna pentru net (cartela Cosmote sau cartela Frog)? Vreau sa-mi activez netul si nu stiu ce cartela sa-mi aleg... Astept pareri si sugestii. Dau Funda petru raspunsul care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| VizitatoareTPU a răspuns:

Eu am cartela FROG de cand a aparut si netul imi merge foarte bine. Cand imi activez extraoptiunea lunar cu 6E adica de fapt trebuie sa incarci cu 5E deoarece 1E il primesti gratis in fiecare luna si am nelimitat mesaje si minute in frog, 3000 in cosmote si romtelecom, 3000 mesaje cosmote, MMS-uri, si apeluri video, si 75 nationale si internationale si internet NELIMITAT intreaga luna. Eu zic ca este bine pentru doar 5E / luna. Dar, tu alegi ce vrei. Sper ca te.am ajutat. Funda? puppy dog eyes

| SorinELoo7 explică (pentru VizitatoareTPU):

Stiu oferta asta, mi-ar fi placut sa fie nelimitata in Cosmote... Vrei sa spui ca doar cu 5€ + 1€ bonus itI i activezi netul si extraoptiunea?

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frog pune pe frog ca este mai ieftin si mai bun!winkingwinkingwinking Succes

| SorinELoo7 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu prea as avea incredere in Frog... zice ca are net nelimitat + extraoptiune nelimitata dar nu stiu ce sa zic...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinELoo7):

PEi nici chiar asa dar este multa nu vezi c-am fost primult pentru ca am stiut! Nu vezi ca astia cu cosmote numai niste cersetori de funde?

| anyhylator a răspuns:

Nici una nici alta, amandoua au un internet nasol dar frogu este mai buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru anyhylator):

Numai noi doi avem dreptate ca frog este mai buna nu?

| SorinELoo7 explică (pentru anonim_4396):

Si pe frog cat costa netul ca sa-l activez luna de luna? Eu am cartela cosmote care o incarc la 6 luni si as vrea sa-mi iua si frog...

| SorinELoo7 explică (pentru SorinELoo7):

Pe Frog vreau sa-mi activez netul de asta o vreau

| SorinELoo7 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu cat de buna este pentru ca nu am folosit-o niciodata

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Intre 2 sau 3 euro. VEzi tu acolo este maxim 20 de lei maximul maximilor! Cui dai funda is curios? Nu ti-o cer! Doar intreb de curios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Este foarte buna toti de la mine din sat au frog! Na-i vazut cate reclame?

| SorinELoo7 explică (pentru anonim_4396):

Deocamdata sa ma mai consult si apoi voi vedea. Cartela Frog costa peste 20 de Lei ca sa o cumpar?

| haicuegalarea a răspuns (pentru SorinELoo7):

Allexu007 e am avut frog si mi-a luat toti bani.Nu ma uitam pe internet si imi lu bani.La Cosmote pot sa nu ma uit si 1 an ca nu imi ia nimic.

| SorinELoo7 explică (pentru anonim_4396):

Pai au Frog dar am auzit ca au extraoptiunea nelimitata edoar pe acea cartela nu si pe cosmote

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu cred aproape sigur ca nu poate fi peste 20 lei pei numai ila la calculator de la RDS este 12 lei cu sa mai zici apoi mai de la frog! Cui dai funda? Daca mi-*o dai da pe primul raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinELoo7):

TI-am votat intrebarea cu 10winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru haicuegalarea):

Da nu vrei grtis ma micinosule? Nu ti-o luat nimica ba tu nici macar nu sti cei aia cartela sau net!

| haicuegalarea a răspuns:

Eu folosesc Cosmote si imi merge netul ff bin.Iti recomand Cosmote. FUnda?happy

| SorinELoo7 explică (pentru haicuegalarea):

Si cat credit trebui ca sa-mi activez netul luna de luna si plus ca am extraoptiunea de 3 €

| Clau01 a răspuns:

Salut, au am cartela Cosmote si am si internet si imi merge destul de bine... eu te-as indruma pe cosmote happy Frog am auzit ca nu e asa de buna thinking