| KenJi a întrebat:

Am o intrebare legata de telefoane cu Android.Cand imi instalez pe telefon unele jocuri nu apar pe tot ecranul adica, presupun ca necesita unul mai mare si vad jumatate din cat ar trebui sau poate mai putin. Cine stie cum as putea sa le fac sa se vada pe ecranul telefonului normal si nu cum imi apar mie?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai cum sa faci. Mai invata despre telefoanele cu android, si lasa descarcatul de pe net, ca nu rezolvi nimic, nu te face mai destept.