| Akihito a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare legata de Windows 8, asa deci nu merg unele programe, jocuri online messenger, adica merg dar nu tot timpul, ce as putea face cand nu merge? Dau funda la cea mai buna solutie!

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

E din cauza ultimei actualizari, w8 nu e asa stabil si da o multime de probleme.Ori il aduci la stadiul initial, ori il downgradezi la w7.A doua varianta e cea fara prea multe batai de cap in viitor.