| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, TPU!
Am o întrebare recent de ce pe telefon pe TIKTOK nu îmi apare când este cineva live nici în notificări nici acolo unde scrie urmărești nu apare nici acel scris cu roșu LIVE nu apare dar pe tabletă apare?

Menționez că recent mi-am dat resetare din fabrică la telefon și am reinstalat aplicația de o mie de ori pentru a vedea dacă își revine și tot nu își revine, pe tabletă am dezinstalat și instalat tiktok și acolo funcționează totul la perfecție.

Oare ce poate avea dacă intru la căutare și caut LIVE și de acolo aleg secțiunea LIVE îmi apare că unele persoane ce le urmăresc sunt live?

Repet pe tabletă funcționează totul la perfecție chiar și după dezinstalare și instalare și cu același cont de tiktok.

Dau fundă 100% dacă primesc un răspuns ce m-a ajutat cu această problemă.

1 răspuns:
| NunuNini a răspuns:

Nu am tiktok si nu cunosc platforma. Dar in setarile platformei ai verificat?