| ILIKEBLUE a întrebat:

Am si eu o intrebare.As dori sa achizitionez o placa video pentru gaming.Eu as merge pe nVidia pentru ca am auzit de la cineva ca e mai buna ca celelalte! Nu pot da funda! Daca e ceva de monitor este un LG FLATRON L1753S.Vreau raspunsuri serioase si de ce e x mai buna decat y!

5 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Da nVidia e cea mai buna deoarece are multe proprietati si suporta multe.

| ILIKEBLUE explică (pentru Predator30):

Mai doresc si alte pareri mai pot mari putin bugetul

| Predator30 a răspuns (pentru ILIKEBLUE):

Uite eu iti recomand asta http://www.emag.ro/......E73DKBBBM/ pentru gaming.

| ILIKEBLUE explică:

Bugetul nu prea conteaza sa fie pana in maxim 1300 de lei!

| ILIKEBLUE explică:

Bugetul e de 1000 de lei!