| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu calculatorul...
Nu mai pot vedea videoclipuri sau sa ma joc jocuri pe internet din cauza ca nu am Adobe Flash Player...
La-m instalat si l-am dezinstalat de vreo 5-6 ori iar acum cand il descarc se descarca doar pe jumatate ( adica nu se finalizeaza descarcarea ) ce pot face am incercat chiar si cele mai vechi versiuni, dar e la fel ( Am Mozilla Firefox, Kylo, Sea Monkey si Interent Explorer 13 )

1 răspuns:
| Cătălin11 a răspuns:

E posibil sa ai un virus. incearca sa reinstalezi Windows-u.