| b1l0v a întrebat:

Am o problema cu laptopul(ACER), pe data de 9.08. 2013 am instalat advanced system care 7 Beta,am dat un restart iar cand l'am deschis s-a facut ecranul negru, si se vede doar mouse'ul, i'am scos bateria si l'am lasat 24h fara baterie,fara nimic, dar tot am aceasta problema. Daca imi poate spune cineva ce s-a intimplat cu el, va rog sa nu ezitati! Dau FUNDA!

1 răspuns:
| lizemm a răspuns:

Mai lasa-l... trebuie sa isi revina. adica si eu am patit asa si si-a revenit dar repede.