| sniper28 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul.
Sau 10 minute la pc. si I-au crash sau ramane imaginea blocata straight face
Cateodata imi apar niste dungi pe tot ecranul.
Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Placa video! Posibil si drivere!

| Gabriel_Marius_1994 a răspuns:

Frate si eu acuma patesc ma joc vreo 1 ora si incepa sa facaie ecranu si sa imi apara niste dungulite incepe mi se blocheaza tastatura nu stiu ce are. Si am placa video Nvidia Gforce 8800

| PastilutSaX a răspuns:

EU am patit-o PE windows XP. Am fist Sa intreb de problems so am aflat ca a fist PLACA VIDEO supra incalzita sau fortata pentru jocuri. EU cred ca Ai placa video stricata