| hankearnold a întrebat:

Am o problema cu stick-ul de memorie usb(4 GB).Am avut pe el niste foldere cu muzica,poze,drivere,etc., in niste foldere,fiecare sunt separate.
Astazi cand a trebuit sa pun pe el niste lucruri,nu s-a mai deschis nicun folder si imi apare ca fiind shortcut, ce imi ocupa 2kb.
Am dat proprieties la stick si vad ca e ocupat jumatate din el, dar mi se pare imposibil pentru ca am 4 foldere si fiecare folder imi scrie ca ocupa 2kb,foarte ciudat.
Am niste filmulete de familie si nu vreau sa le pierd.
Daca poate cineva sa imi spuna ce problema are, as fi recunoscator.

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Tu probabil ai bagat stickul pe un PC cu windows 7, iar cand ti-a aparut "scan..." ceva de genul ai apasat ok.
Introdu stickul intr-un PC cu windows xp sau poti incerca la un PC cu windows 7 dar in alta mufa USB, apoi click pe "don`t scan".

| hankearnold explică (pentru DiamondEyes):

Am windows xp si acum cand sa ii dau safely remove imi apare ceva eroare...