| akka4 a întrebat:

Cum conectez un SonyEricson XPERIA X10 la calculator? vreau sa instalez o aplicatie si nu reusesc sa il conectez la calculator sad FUNDA

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Instaleaza asta: http://www.sonymobile.com/gb/tools/pc-companion/
Poti incerca si Samsung Kies, dar nu stiu sigur daca iti gaseste telefonul.

2 răspunsuri:
| Chitu_Alex_1986 a răspuns:

Salut nu mai pot sa derscarc nm dp tel in pc nu se instaleaza driverul cu pot reusi

| akka4 explică (pentru Chitu_Alex_1986):

Ce telefon ai? Ai incercat sa instalezi dirver descarcat de pe internet? sau cel care se instaleaza la conectarea telefonului nu functioneaza?
Incearca sa intri la: Setari-Aplicatii-Dezvoltare; si bifeaza casuta depanare USB.