| adrianstefan a întrebat:

Am si eu o intrebare destul de dificila:Ieri, am vrut sa-mi reinstalez windows.ul deoarece aveam acel virus ce cripta fisiere(in fine asta nu este important).Am creeat un stick boot. abil si am urmat toti pasii.Dar, dupa ce fisierele windows. ului s.au instalat si si.a dat restart, a ramas inghetat in boot menu..Am incercat sa intru in bios si la fel mi s-a blocat, mai pe scurt nu am putut intra.Va rog frumos sa ma ajutati, am mare nevoie de un raspuns ce poate rezolva problema deoarece mi s-a mai intamplat odata asa si am cumparat alt hard.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si ai creat stick-ul cu Windowsul virusat gata?

| diNNozo a răspuns:

Salut Stefan! Sigur nu ai formatat toate partitiile. incearca sa instalezi din nou windows-ul dar de data asta asigurate ca, formatezi tot! O zi buna!