| LCristian a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare mi-am facut un forum gratuit si vreau sa invat sa umblu cu el as vrea sa stiu daca exista vreo metoda sa scapi de chestiile alea de jos de la forum adica :
Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Statistici | Contact | Semnaleaza un abuz! MZ MULT FUNDA

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cumpara domeniu, hostezi forumul pe el si ai scapat de Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport |...
Altfel nu se poate!