| ZEYN a întrebat:

Ce aplicatii interesante folositi pe tableta voastra, eu numa ce am cumparat una de la ALLVIEW http://www.allview.ro/......descriere/ fix asa si nu a venit cu prea multe aplicatii din firma, am office, de editat fotografii, ceva jocuri, dar vreau mai multe aplicatii interesante nu conteaza din ce categorie poate sa fie si jocuri care stiti ca sunt ok... multumesc cel mai bun primeste funda :D

1 răspuns:
| Claudiuu7 a răspuns:

Rope rescue, pes2012, need for speed most wanted, iboobs, angry birds, rope escape, asphalt.