| Sadiq a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o mica problema...
Am instalat Metin2, se lanseaza patch-ul, se downloadeaza iar cand dau pe incepe jocul imi apare:" Cannot find 'python27.dll'. Please, re-instal this application" Am instalat din nou si imi apare acelasi lucru. Ce este de facut, Stie cineva? Multumesc Anticipat si. dau funda cui ma ajuta

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Kitul complet de mentin ar trebui să conțină python27.dll,Dacă îl ai prourat așa cum fac toti românii(destul de rău) atunci poți obține acest Dll de aici:
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? python27
Se descarcă dll=-ul și se copiază/lipește în folderul unde ai instalat jocul(C/programs files/mentin2(de exemplu)) și totul va funcționa.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce metin2... sunt mii si mii si sunt "expert" in ele. Prima data incearca sa scrii pe google: python27.dll download si il iei de pe DLL FIXER!