| Panteraa a întrebat:

Buna din nou! are aparatul digital Kodak EasyShare C743 incarcator? pentru ca eu pana acum am folosit doar baterii la el. PLs funda+vot love struck

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Poti cumpara incarcator, cu acumulatori.vezi cu ce baterii merge,si cumperi acumulatori, adica baterii reincarcabile, si incarcator pentru ele.vezi,ca acumulatorii sa-i iei la aceeasi putere de incarcare.a incarcatorului(in mAh). acestea le poti gasi incluse. adica cu incarcatorul la pachet.40-60 ron