| carhartt a întrebat:

Am si eu o problema, cand pornesc calculatorul, imi apare sa bag o parola, zice ceva gen " Log On Administrator " si nu trebuie sa bag nicio parola, trebuie sa las gol campul de parola si sa dau OK si gata, merge.
Cum pot scapa de chestia asta? Sa nu imi mai apara aia cu parola?!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare!
1. Click pe Start, tastezi Control Userpasswords2 în caseta Căutare, apoi ENTER.
2. Click pe Complex.
3. În secțiunea Log on securizată, click pentru a debifa caseta de selectare "Utilizatorii trebuie să apese CTRL+ALT+DELETE". Succes!