| ZiZuZi a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu-mi mai ceara parola la inceput cand deschid PC-ul. Imi apare administrator si nu bag nicio parola si merge. Ce pot face sa nu-mi mai apara am Windows Xp. Si ziceti-mi si pentru Windows Vsita va rog. Cel mai bun raspuns funda.

2 răspunsuri:
| ElektroBoom a răspuns:

Control Panel->User Accounts.Setezi o parola oarecare si dupa setezi pe o parola goala si cel mai sigur nu o sa mai ai treaba.Mai poti folosi si TuneUp Utilities daca asta nu merge.

| ZiZuZi explică (pentru ElektroBoom):

Nu am inteles nimic. Dupa ce dau la User Accounts, unde dau?