| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema straight face A trebuit sa`mi schimb cardul de memorie de la aparatul foto [Samsung] si cand il deschid, cand incerc sa fac o poza sau sa intru in meniu imi apare "Eroare card" dau Ok-Help si imi apare sa scot cardul si sa-l introduc din nou si sa-l formatez. Si cum am zis, nu pot sa-l formatez pentru ca: atunci cand il conectez la calculator se blocheaza si``mi apare din nou "Eroare card" si cand incerc sa intru in meniu din nou: Eroare card waiting Pls help pentru ca am nevoie de el urgent pana saptamana viitoarewinking

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Incearca sa dai in sus sau in jos de butonul acela de pe margine pentru ca e posibil sa fie pe "lock"

| Robertty a răspuns:

Cred ca trebuie formatat cardul!