| NuVreauSaStitiCnSunt a întrebat:

Acum am un Nokia, dar vreau un telefon nou din dorinta de schimbare vreau un telefon nou. Nu vreau sa fie scump, nu vreau sa fie pe sina sau cu clapeta. As vrea sa fie de preferat qwerty, dar sa aiba si touch (nu HTC CHA CHA). Daca nu un telefon care sa aiba internet gratis (daca exista, normal big grin). MERSI BEAUCOUP.

1 răspuns:
| PVCG a răspuns:

Salut! Iti recomand eu un telefon super cu tastatura qwerty si touch. Sistem de operare androidbatting eyelashes (2.3 sau mai bun). Intereseaza-te pe google de "Motorola Fire". Parerea mea ca e un super telefon, si nu e scump. Funda?batting eyelashes