| lovemyname a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note 1 N7000 cu bateria care se descarca foarte repede si vreau sa il dau pe un Samsung Galaxy S2 plus nou cu garantie si toate accesoriile.

Mie nu imi mai place Note-ul deoarece e foarte mare pentru un telefon si nu pot trimite mesaje cu o mana.

Mie imi trebuie mai mult pentru muzica,jocuri, poze si internet.

Merita sa fac schimb?

Multumesc si dau funda!

1 răspuns:
| gmbod1 a răspuns:

Da merita mai ales ca e busit telefonul daca nu avea nimic mai ziceam dar este busit dal ca si pe s2 iti merg jocurile si daca nu iti convine de el mai dai o diferenta si s 2 si iti ei un s3.Si ai terminat treaba ai si jocuri misto si poze si net toate...