| lovemyname a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note 1 N7000 si vreau sa il dau pe un Samsung Galaxy S2 aproape nou.
Merita sa fac schimb?
Mie imi trebuie mai mult pentru jocuri, muzica, internet si poze.
Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| DnFn a răspuns:

Merita daca au aceeasi memorie!

5 răspunsuri:
| DnFn a răspuns:

Ptr ca ai stii ca s2 e mult mai bun decat Note 1. happy

| Lego_Pante_1995 a răspuns:

Nu prea merita.Samsung Galaxy Note emdupa parerea mea e mai potrivit pentru ce vrei tu.S2 e mai mult pentru sunat si mesaje
Funda?

| DnFn a răspuns (pentru Lego_Pante_1995):

Ai un s2?

| Lego_Pante_1995 a răspuns (pentru DnFn):

Da
De ce?

| Destepulici a răspuns:

Nu te lua dupa Dnfn zice,, Merita daca au aceeasi memorie,, ca nu e asa note 1 e mult mai performant si mai bun pentru ce vrei tu, caci nu e vorba despre memorie si eu am avut note 1 si mi-am luat card de 16 gb si plus ca taicameo avea s2 si nu se compara cu note 1