| AlexTM97 a întrebat:

Salutare TPU am un Samsung Galaxy S II(Android 2. 3) si as vrea sa stiu cum sa schimb pagina principala. Nu ma refer la browser ci la telefon(ma refer la paginile unde poti pune widgeturi sau shortcuturi, se pot face maxim 7 si e ceva de genul cum e desktop pe PC). Cand apas pe butonul acasa ma duce pe prima pagina si eu as vrea sa ma duca pe a patra. Deci, cum fac?

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Pai butonul te va trimite mereu pe prima indiferent ce i-ai face...
deci prin urmare trebuie sa muti a4a pagina in locul primeia...
sorry dar altcumva nu se poate
sad
Funda?happy
ty!
succes!

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Simplu dai pinch adica pui 2 degete pe ecran si tragi incet spre mijloc pana iti apar toate paginile dupa apesi pe pagina care o vrei tu pana se selecteaza dupa o muti in locul primei pagini si gata
Funda?

| AlexTM97 explică (pentru AliveOne):

Nu m-ai inteles... Nu vreau ca a patra sa fie prima... Vreau ca atunci cand apas be butonul acasa sa ma trimita pe a patra pagina nu pe prima.