| lovemyname a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 Plus nou de 3 saptamani, si as vrea sa il dau pe un iPhone 4 nou cu ultimul soft si 15 huse.
Ce spune-ti?
Mie imi trebuie mai mult pentru muzica,internet, poze si cateva jocuri.
Dau funda celui mai bun raspuns!
Multumesc! big grin

3 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

In niciun caz sa faci asta, iphone 4 are ecran mic e mai slab mult ca performante, un s2 plus e 1000 delei nou iar un iphone 4 gasesti in stare perfecta la reo 600 de lei.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu se merita, numa moda de Apple in rest sub nivelul marii happy

| Sheldon a răspuns:

Ca performanta as alege Galaxy S2 plus.
Ca firma producatoare as alege iPhone.

Pe mine m-ar 'satisface' mai bine Galaxy S2