| DeLTA99 a întrebat:

Salutare TPU,

Am un smartphone Allview V1 Viper 16GB si aseara l-am pus la incarcat (am observat ca se incarca si l-am lasat peste noapte ca de obicei), iar dimineata cand am vrut sa-l pornesc nu a mai pornit. Am incercat sa scot bateria din el si sa-l las asa cam vreo 40-50min si nimic. Am schimbat incarcatorul si tot nimic! Spuneti-mi va rog cam ce ar putea avea! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Noi de unde sa stim ce defectiune are scrie pe noi ''service''? Fugi cu el intr-un service pentru depanare sau daca mai are garantie trimite-l acolo.

1 răspuns:
| DeLTA99 explică (pentru Jipa95):

Ok, cel mai probabil daca nu-si revine in 2-3 zile il trimit in service, dar ma gandeam ca poate vi s-a intamplat si l-ati facut sa mearga cumva. Mersi oricum!