| coexp817 a întrebat:

Salutare. Am un LG Optimus Black P970, si de cateva zile a inceput sa mi se stinga intruna. Eu il pornesc apoi sta 2 minute aprins apoi se stinge. L-am tinut o noapte intreaga la incarcat si imi arata ca se incarca dar dimineata imi arata ca bateria este descarcata.
Ce ar putea sa aiba? Sa se fi stricat bateria? cu toate ca pana acum nu mi-a facut probleme.
Softu?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am observat şi precizarea ta ulterioară...
În acest caz, este DEFECTĂ bateria şi trebuie schimbată!

Eventual, să mergi cu telefonul + încărcătorul + bateria la un Service pentru "confirmare"...

Dar, după părerea mea, 90 % că e defectă bateria!

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| coexp817 explică:

Astazi am observat ca daca tin telefonul la incarcat imi merge bine.
Cum il scot de la incarcat se opreste si numai porneste.
De la ce sa fie?

| Fcsb_Alin_2000 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cred ca softul este