| nekovivie a întrebat:

As dori si eu sa va intreb ce credeti despre achizitionarea unui Iphone 4.Astept pareri. Dau fundahappy.

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Peste 1-2 luni apare iphone 5 si tu vrei sa-ti iei o vechitura?
In plus trebuie sa fii nebun sa iei iphone 4 cand pe piata exista Samsung galaxy sII care e la juma de pret si e de 2ori mai tare ca un jaf de iphone!

2 răspunsuri:
| Elenik a răspuns:

E aspectuos dar nu va tine. te asigur. A avut si o colega de-a mea si nu a fost prea multumita.

| Antonyo90 a răspuns:

Pai i phone 4 este performant dar este foarte usor de stricat spun asta din propria mea experinenta tatal meu mi a cumparat pana acum 3 iphoane si toate au sfarsit prin accelasi mod. da exact sa u spart foarte usor mai sigur este un telefon mai rezistent decat unul performant si usor de stricat