| lovemyname a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon dintr-e acestea, care este mai bun:LG KM900, LG KC910 Renoir, LG GC900, Samsung M8910, Samsung M8800

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Iti recomand Samsung M8910. Are ecran AMOled cu claritate de invidiat, rezolutia e aceeasi ca la LG GC900, dar camera foto este de 12MP fata de doar 8MP la LG. LG-ul suporta insa card mai mare (de pana la 32 de GB) in timp ce Samsung-ul este limitat la 16 GB. Celelalte nu le recomand. Daca este sa alegi, alege una din astea doua. Excelente pentru fto, video, muzica si filme. Poate te-ar ajuta daca ai citi ce zic utilizatorii care le-au cumparat deja despre ele, dupa ce le-au utilizat.
Specificatii si opinii Samsung M8910: http://goo.gl/0aaR6
Specificatii si opinii LG GC900: http://goo.gl/r1BxJ
Transportul e gratis si plata o poti face la livrare, deci nu ai costuri suplimentare. Succes;)

| moldovianu a răspuns:

Incearca un Nokia C7.e mai apropiat de banii la care cauti tu!

| sherlock a răspuns:

Ia un Nokia!