| RazvanGaming a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa stiu daca imi pun windwos xp ca am windwos 7 acum si am 2gb rami merge bine assasins creed 3 si far cry 3? pe windwos xp si daca merge si MW3 onlaine va multumesc astept raspunsuribig grin si a daca intrebati ceva am placa video buna si procesor bun

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Jocurile noi nu ruleaza sub Windows xp.
http://www.systemrequirementslab.com/......-III/11461

| dulgherunicu a răspuns:

Mai bine iti pui win 8 consumul de resurse este mai mic si ca la win xp

| RazvanGaming explică (pentru dulgherunicu):

Nu stiu daca merge windwos 8 ma refer la net am RDS-RCS si un wairles DIR-615 De la D-Link si e legat prin el ca sa functioneaza wairlesu este legat prin RDS-RCS

| Wyorel a răspuns:

Daca le-ai luat in format rar si nu au trecuit instalare muta-le in alta partitie nu in cea cu windowsul. Daca au fost instalate le vei pierde iti spun din propria experienta pentru ca asa am schimbat si eu windows-ul din 7 in xp.

| RazvanGaming explică:

Daca merge si mw3 onlaine cu tekno am uitat sa scriu astabig grin