| DEADON a întrebat:

Azi m-am gandit sa mai fac curatenie prin PC-ul meu si am dat peste un folder care se numeste Msdownld.tmp.
Vreau sa stiu ce este si cum pot sa-l sterg din PC.
Funda pentru cine imi va spune.
Mie frica sa nu fie infectat pc-ul crying

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Nu l sterge.
Fişierele TMP sunt Fişiere de rezervă asociate în principal cu IMail Server Web Messaging or Mail to Beeper/Pager or Mail to Fax File (Ipswitch Inc.).

http://www.solvusoft.com/ro/file-extensions/file-extension-tmp/

citeste aici mai bine

| DEADON explică (pentru persseuss):

Ok. M-am calmat. Primesti funda si te adaug si la prieteniwinking

3 răspunsuri:
| Katzer a răspuns:

Asta si-l face Inetrnet Explorer-ul. Instaleaza Firefox si gata!