| alecs4900 a întrebat:

Salutare TPU, azi nu stiu cum de am facut, dar m-i se aude vocea pe desktop fara nici un program de inregistrare, pur si simplu se aude vocea pe fundal.
Si daca incerc sa filmez se aude vocea de 2 ori in acelasi timp si e un haos
Cum pot sa o dezactivez? sau trebuie sa reinstalez windows-ul?

Răspuns Câştigător
| OliverHeldens a răspuns:

Control panel->Audio devices->Recording->Click dreapta pe Microfonul folosit->pe al doilea tab ai ceva cu listen to my... Dezactiveaza-l si da-i apply