| Fremenul a întrebat:

Caut pe cineva care se pricepe sa lucreze in photoshop, illustrator ( illustrator e optional, photoshop e obligatoriu). Ii vreau numai pe cei care stiu sa creeze un site in photoshop, sa respecte regulile tipografice.
Cine sunt eu? Sunt un tip care se pricepe in html, css, js (mai exact jquery), php si vrea sa castige un banut in plus din vanzarea de template-uri
Ce aveti de castigat? Jumate din profitul care il vom obtine din vanzarea de template-uri.
Cum veti fi platiti?
Via paypal.

Postati aici cei care sunt interesati sau dati un pm.

4 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

2500EUR/luna si ma bag happy
Interesanta si prezentarea app tongue

| viptmm a răspuns:

Salut! Daca ai clienti contacteaza-ma pe YM la id viptmm
Daca vrei sa vinzi template-uri gata facute... e mai greu... imi zici cat poti oferi per psd.

| Mihai_Mitrici_1987 a răspuns:

Pai si daca nu il vinzi muncim aman2 pe nasturi? happy

| Fremenul explică:

Bine ca nu vrei 4000 de euro lunar. Mai astept "acoliti".