| SorinELoo7 a întrebat:

Ce messenger pentru mobil imi recomandati? care este cel mai popular si bun... Astept raspunsuri!

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Depinte, pentru Yahoo! Messenger poti folosi aplicatia lor, la fel si pentru Skype, dar poti instala si eBuddy, care suporta mesageria de la Yahoo! Facebook etc.
Daca te referi la messenger ce sa trimita mesaje SMS, foloseste-l pe cel defaultwinking sau mai erau unele si puteai trimite prin internet, fara sa te taxeze.
Aaa, cred ca ai smartphone de ai postat intrebarea asta, aplicatiile pentru mesajegie se gasesc in Market-ul deviceului tau (eu am Android si in Google Play Store sunt multe aplicatii de genu).

| SorinELoo7 explică (pentru introduaicinumele):

Eu am un Nokia 3120 clasic, am intrebat de messenger pentru ca stiu ca cel default merge cam prost...

| introduaicinumele a răspuns (pentru SorinELoo7):

Hmm, pentru telefoanele ce au un sistem de operare nu prea smart, este greu sa gasesti o alternativa unui program... sorry, dar chiar nu prea pot sa te ajut.

| AxelBv a răspuns:

Foloseste imo.im sau shmessenger.

| SorinELoo7 explică (pentru AxelBv):

Care este mai bun din cele doua sau arata cam la fel...

| SorinELoo7 explică:

Eu vreau sa fie gen yahoo de pe PC

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! Eu am iPhone si am messenger pe el..nu mai stiu cum era

| Ralp a răspuns:

Hey! Incearca Nimbuzz