| lovemyname a întrebat:

Ce sa aleg iPhone 3Gs 16GB Neverlocked Nou sau iPhone 4 16GB Codat in alta tara second hand?
Multumesc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Thebestkiller a răspuns:

Mai bine iti iei iphone 3gs 16gb deoarece este nou celalalt este folosit si nu functioneaza la fel de bine ca atunci cand era nou

| raducu1205 a răspuns:

Mai bine iti iei iPhone 3Gs 16GB deoarece este nouwinking Celalalt n-ai de unde sa stii cine la folosit si cum l-a folosit... Poate au fost schimbate piesele la el...Si normal cine nu ar vinde un telefon vechi ca sa se scape de el.
Funda?

| sebastian2011 a răspuns:

IPhone 3Gs 16GB Neverlocked e mai bun si arata mai frumos un tel cand e nou