| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, Cine ma poate ajuta cu un driver pentru placa video ATI RADEON 9600 128 MB? Am cautat peste tot driver, am scanat pc-ul, mi-a detectat placa dar toti imi spun ca nu gasesc driver pentru aceasta placa video ...Multumesc!

2 răspunsuri:
| TheBlackEmo a răspuns:

Descarca driver pack solution si iti arata ce sa descarci, doar dai download si le descarca el singur, le si instaleaza

| GennJayJay10 a răspuns:

Descarca 3dpchip si iti va arata acolo de unde sa descarci ce drivere ai nevoie.