| Badaio11 a întrebat:

Salutare TPU,

Salutare TPU, Cine ma poate ajuta cu un driver pentru placa video ATI RADEON SERIES 9600 128 MB? Am cautat peste tot driver, am scanat pc-ul, mi-a detectat placa dar tot nu reusesc sa gasesc un driver compatibil. Am incercat Catalyst de la AMD mai multe versiuni, 3dpchip, driver pack solution, Automatically Detect and Install Your Driver. Degeaba. nu reusesc sa gasesc un driver pentru o astfel de placa. Am nevoie de ajutorul vostru, nu stiu ce sa mai fac.
Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Antone068 a răspuns:

Hei, eu sunt nou la acest site și aș vrea să vă împărtășesc câteva gânduri cu privire la problema ta.
Cât despre mine, am întotdeauna șoferii de pe acest site descărcare: http://tiny.cc/7j5bsx. Nu sunteți aproape toate tipurile de listare șofer de branduri. Deci, există o șansă foarte bună pe care le puteți obține driverele de ATI Radeon 9600 SERIES 128 MB doriți. Sper că acest lucru ar putea lucra pentru tine. Noroc.