| Florin_9905 a întrebat:

Cu ajutorul vostru sper sa gasesc cea mai buna solutie, caut un mouse care sa aiba minim 3 butoane programabile dar doresc sa la programez pe NUMPAD am nevoie de ele pe mouse, eu ma uitam la un "a4tech x7" dar daca detine cineva acest mouse si imi poate confirma daca se pot programa butoanele pe numpad as fii recunoscator.Nu va abtineti si aratati-mi ce pareri aveti voi, il folosesc in jocuri un pret maxim 100ron.
Multumesc TPU! Sa nu uit ofer funditahappy

4 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Uita-te pe aici si ai sa vezi http://www.gaminggear.ro/16-gaming-mouse

| florin97 a răspuns:

Http://www.matrix.md/......13256.html

asta costa undeva la 50 roni

| Florin_9905 explică (pentru florin97):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| Florin_9905 explică (pentru Florin_9905):

Pai mousul il folosesc pentru pc (in general jocuri) si vreau ca minim 3 butoane sa fie programabile pentru numpad(cifrele din dreapta tastaturii) daca am omis ceva spune-mi... salutare!