| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac decodare Remote poate dauna telefonului?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce intelegi prin decodare Remote? Remote inseamna telecomandă.

| Nelamuritul a răspuns (pentru darrio2007):

Eu am trimis IMEi si mi s-a spus ca nu se gaseste cod si daca vreau pot face decodare remote prin conectarea telefonului la calculator si se intropduce codul direct sau ceva de genul. Decodare prin cablu banuiesc. Aceasta metoda poate deuna telefonului?

| darrio2007 a răspuns (pentru Nelamuritul):

Nu am facut niciodata decodarea prin cablu. Am fost la un service de telefoane.Imi pare rau.Nu te pot ajuta.

| SoxSava a răspuns:

Nu